E-Posta

Şifre

 

 Şifremi Unuttum

   
   
 
 

DETAYLI ARAMA

 
     
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Püf Noktası !

Özellikle aradığınız bir firma varsa "Firma Adına Göre Ara" bölümü size yardımcı olabilir.

Bulunduğunuz il - ilçe - marka belirterek ilgili bölgede alternatif servislere ulaşabilirsiniz.
Eğer tanıdığınız bir servisi burada bulamadıysanız belki bizim adımıza tavsiyede bulunabilir, ücretsiz olarak burada yer almasını sağlayabilirisiniz.

 

Adınız Soyadınız
Arkadaşınızın E-Postası

 

 

 

 

 
New Page 1

 

 

 

 

 

Firma Kod Numarası: AR-2828

 

 

 

 

 

BOSTANCI KİA-HYUNDAİ ÖZEL SERVİS

İstanbul Anadolu, Kadıköy

   


Yetkili Kişi : HAYRETTİN ANT
Telefon No 1 : 216-5739785
Telefon No 2 : -
Fax Numarası : -
GSM Numarası : 538-4596735
Hizmet verilen saatler
24 Saat Hizmet Verilmektedir
Hizmet verilen günler
P.tesi Salı Ç.şmba P.şembe Cuma C.tesi Pazar
Açık Açık Açık Açık Açık Açık Açık
Adres
BOSTANCI OTO SANAYİ SİTESİ D. BLOK NO:3, Kadıköy, İstanbul Anadolu

BOSTANCI KİA-HYUNDAİ ÖZEL SERVİS Hakkında

Ant otomotiv Kia, Hyundai, Mitsubishi, Peugeot, Citroen, Volvo ve Ford özel servisi olarak bostanci oto sanayi sitesinde iki şube ile hizmet vermekte, araçlarınıza sertifikalı uzman kadrosu ile tüm bakım ve yedek parça ihtiyaçlariniz için hizmet vermektedir. Ant otomotiv olarak özel oto servisi konusunda deneyimli sertifikali çalışanlarımız ve günümüzün şartlarina uygun en son teknolojik ekipmanlarımız ile TSE standartlarina uygun en iyi servis ve bakım hizmetlerini vermekteyiz. Servisimiz, geniş yedek parça stoğu ile aracınız için gerekli parçalarin tedarik edilmesinde size hiç bir sorun yaşatmayacak ve gerçekleşebilecek zaman kaybını en aza indirecektir. Ant otomotiv çalışanları olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için internet sitemizden online olarak Kia, Hyundai, Mitsubishi, Peugeot, Citroen, Volvo ve Ford özel servis hizmetimiz açılmıştır. Servis talep formu sayfamızdan araç ile ilgili sorunu bize yazabilirsiniz. Gönderdiğiniz mailler tarafimizdan incelendikten sonra ilgili teknisyenlerimiz en kısa sürede size dönüş yapacaklardır. Ayrıca servisimizin siz değerli müşterileri için bir başka hizmeti de aracınızı dilediğiniz adresten alip, onarımı bittikten sonra yine adresinize teslim ederek size vakit kazandırmaktayız. Aracın marka ve modeline göre degişmekle birlikte otomobiller için kış kontrollerinin maliyeti, 100-500 tl arasinda degişiyor. Bakımın yani sira kış sartlarında araçların verimli şekilde kullanılabilmesi için fren ve debriyaj balatalarının kontrol edilmesi ve lastik havalarinin mevsime göre ayarlanması gerekiyor. Masraftan kaçınarak aracın bakımının yapılmamasının birçok riski beraberinde getirdigini vurgulayan prof. Dr. Sait söylemez, "araçlarin kişlik bakımının maliyetinden kaçmak, güvenli sürüsü engeller ve yakit tüketimini ve kaza riskini artırır. Her seyden önce sabah araç çalışmayacaktır. Zorlukla çalıştırılsa bile verimli çalışmayacak ve yakit tüketimi artacaktır." diyor. Söylemez'in verdigi bilgiye göre, bakımsız motor düzensiz çalıştıgı için yıpranma fazla olur ve aracın ömrü kısalır. Aracın diger ekipmanları da görevlerini tam olarak yerine getiremeyecegi için kaza riski artar. Bakım masrafindan kaçan araç sahipleri, 2-3 ayda bu paranın birkaç kat fazlasını tükettikleri yakıta ödemek zorunda kalır.


Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz

Citroen  Ford  Hyundai  Kia  Mitsubishi  Peugeot  Volvo  
Firmaya iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz
 
Adınız Soyadınız
Gidecek E-Posta Adresi
 

 
     

Sosyal ağlarda paylaşın : 

Facebook'da paylaş Google'da paylaş Twitter'da paylaş Mixx'de paylaş Digg'de paylaş Del.icio.us'da paylaş Reddit'de paylaş MySpace'de paylaş Stumble Upon'da paylaş
 
 

 

 

 

  Site Üyelik Sözleşmesi